Jdi na obsah Jdi na menu
 

MČR U15 Bělá pod Bezdězem

Hana Jurková zlatá na MČR U15 v Bělé pod Bezdězem!

article preview

Další titul Mistryně ČR pro náš oddíl vybojovala Hana Jurková v kategorii U15 na MČR v Bělé pod Bezdězem! Hanka v turnaji nenašla přemožitelku a zaslouženě si odváží vítězství. Krásné 15. místo z 31 závodnic si odváží Lucie Strakošová a 26. místo obsadila Kornélie Drápalová.

Otakar Toloch předvedl skvělý výkon v kategorii kluků a umístil se těsně za finálovou osmičkou na 9. místě. Super 32. místo z 56 startujících vybojoval Jiří Burian.

Super výkon předvedl také náš tým žaček ve složení Jurková, Strakošová, Drápalová a Poustková. Holky si poměrem dvou výher a pouze jedné porážky v samotném finále odváží krásnou stříbrnou medaili! Startovalo 10 týmů.

 

Náhledy fotografií ze složky MČR U15 Bělá pod Bezdězem

 

Partneři