Jdi na obsah Jdi na menu

PF 2021

PF 2021 a souhrn roku 2020!

Rok 2020 byl pro všechny zvláštním rokem, plným změn, obav a zrušených plánů. 2020 začal pro náš oddíl smutně. Na konci ledna nás opustil náš kamarád a dlouholetý šermíř Roman Trčka, na kterého s láskou vzpomínáme. I přes zvláštní podmínky, které poté provázely skoro celou šermířskou sezónu se nám ale vlastně dařilo. Stihli jsme vyhrát několik medailí a umístit se na krásných místech po celém světě. Umístili jsme se na bednách vítězů v anketách Sportovec Olomouckého kraje a Sportovec Olomoucka. Když pak přišla koronavirová doba, zákaz trénování a závodění, pokračovali jsme v udržení kondice a psychické pohody doma za pomocí speciálních tréninkových plánů. Mezi první a druhou vlnou jsme stihli vybojovat parádních 16 medailí na MČR a získat 3 tituly Vítěze Českého poháru. Naši šermíři na vysokých školách získali 6 medailí z AMČR. V dalším lockdownu jsme opět makali, běhali a cvičili. Udrželi jsme si přes nelehké období motivaci a dodávali si vzájemně sílu a chuť.

Přehled roku 2020

Domácí závody:

Jizerský kord 2020 ml. žáci, ml. žačky, žáci, žačky (1., 1., 2., 3., 5., 6.)

Cena Letňan 2020 juniorky, seniorky , junioři (3., 3., 3., 4., 5., 8., 8.)

Únor CUP USK U11, U15 (1., 3.)

Memoriál Jindřicha Valhy (žačky (8.)

Velká cena Dukly Olomouc juniorky, seniorky (1., 3., 6., 7.)

3x bronz

Ještě jednou bychom chtěli všem závodníkům touto cestou pogratulovat k odvedeným výsledkům! Přejeme všem, ať je pro Vás nový rok o něco lepší, než ten minulý. Ať jste všichni zdraví, šťastní a máte se rádi. Ať máte stále motivaci a chuť do nových věcí a když ji ztratíte, tak ať máte někoho, kdo Vám ji zase pomůže najít. Doufáme, že se nám opět brzy povede se opět setkávat osobně a trénovat tak, jak to umíme nejlépe a znovu dobývat stupně vítězů!